Bordo Mavi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Selahattin Baba ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ile bir araya geldi. Kulübün faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Bordo Mavi Gençlik ve Spor Kulübü 3 branş daha açıyor.

Kulüp Başkanı Selahattin Baba ve yönetim kurulu üyeleri, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ile bir araya geldi.

Ali Koç, Trabzonspor'u ağzından düşürmedi! Ali Koç, Trabzonspor'u ağzından düşürmedi!

Kulüp Başkanı Selahattin Baba, kulübe verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’a teşekkür ederek, “Bordo mavi Gençlik Spor Kulübü olarak kulübümüzün kuruluşundan bugüne kadar gerek maddi gerek manevi olarak her zaman yanımızda olan değerli  Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Bıyık’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Belediye Başkanımız Mustafa Bıyık ile bir araya geldik. Kulübümüzün ilerleyişi hakkında istişarelerde bulunduk. Kulübümüzün Yomramıza ve Trabzon'a nasıl faydalı olabileceğimiz hakkında fikir alışverişi yaptık. Hem futbol hem voleybol hem de jimnastik kategorilerindeki planladığımız projelerimizi değerlendirdik. Başkanımızla planlı programlı bir şekilde ileriye dönük neler yapabileceğimizi konuştuk. Beraberce önceliğimiz ‘güçlü birey güçlü sporcu, ahlaklı birey ahlaklı sporcu yetiştirmektir” dedi.

Öte yandan Bordo Mavi Gençlik ve Spor Kulübü futbol ve voleybol ve jimnastik branşlarında altyapı çalışmalarına devam ediyor. Kulüp Başkanı Selahattin Baba, “3 tane daha farklı spor branşı açmak için çalışmalarımız devam ediyor. Yomra'da spor için tüm imkanlar var.Bu imkanları geleceğimiz olan gençleri sporla buluşturmak ve  onlara daha güzel bir gelecek hazırlamak kullanacağız. Bunun için daha çalışacağız” dedi.