Trabzonspor'a 3-0 kaybettikleri mücadelede Vitor Hugo ile girdiği her pozisyonda kendini yere atan Gaziantep FK oyuncusu Dicko, bu mücadeleye dair konuştu.

Avcı’nın raporunu ele geçirdik! Yıldız oyuncu için ne diyor? Avcı’nın raporunu ele geçirdik! Yıldız oyuncu için ne diyor?

Süper Lig'de geçtiğimiz hafta; Trabzonspor'a konuk oldukları karşılaşmayı 3-0 kaybeden Gaziantep FK'da, Vitor Hugo ile girdiği her pozisyonda kendini yere atan Dicko, bugünkü antrenman öncesinde açıklamalarda bulundu.

Nouha Dicko; "Trabzon maçına dair şunu söyleyebiliriz, biz ve maçı izleyen herkes gördü aslında olup biteni. Eğer karşılaşmanın hakemi doğru kararlar alabilseydi aynı sonucu alacağımızı düşünmüyorum. Özellikle ben iki pozisyonda baş aktör olabilirim pozisyonlarda ama ilk pozisyonda eğer gereken yapılsaydı ki bence yüzde yüz kırmızı karttı, ikinci pozisyon zaten olmayacaktı. Çünkü o oyuncu sahada olmayacaktı. Eğer ilk karar doğru gelseydi zaten biz aynı performansı gösterirdik. Ama Trabzonspor aynı performansı gösterebilir miydi bu bir soru işareti." dedi.