Trabzonspor'un Slovenya kamp kadrosu belli oldu Trabzonspor'un Slovenya kamp kadrosu belli oldu

61TrabzonHaber-

Fenerbahçe'deki sözleşmesi sona eren Berke Özer, geçtiğimiz saatlerde yayınladığı veda mesajıyla Sarı-Lacivertli takımdan ayrıldığını duyurdu. Genç kaleci için bu gelişmenin ardından çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Edinilen bilgilere göre; Trabzonspor, Berke Özder'in transferi için devreye girecek. Uğurcan Çakır'ın takımdan ayrılma ihtimalini göz önünde bulunduran Bordo-Mavililerde Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın da Özer takviyesine onay verdiği aktarıldı.

Bu sözlerle veda etti!

Fenerbahçe'den ayrıldığını duyuran Berke Özer, veda mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Kahramanlarımın forma giydiği, genç yaşta bir taraftarı olarak kapısından adım attığım kulübümden, Fenerbahem'den ayrılıyorum.

Duygularım karmakarışık. Ne anlatsam ne söylesem eksik olacak. Kendimi bildim bileli, renkerlini her gördüğümde kalbimi titreten, 4 yıldır ise büyük bir gurur ile sırtımda formasını, kalbimde armasını taşıdığım çocukluk aşkımdan ayrılmak benim için gerçekten zor. Ancak biliyorum ki o kapı bana her zaman ardına kadar açık.

Bu geçen süre benim için inanılmaz bir tecrübe oldu. Bana ilk günden itibaren büyük destek oldunuz. Sizlerle beraber üzüldüm, sevindim, ağladım, güldüm. En iyi şekilde bu formaya hizmet etmek için de çok çalıştım.

berke Özer1

Sevgili ailem, Fenerbahçem'e belki saha içinden artık destek olamayacağım ama kalbim ve ruhum ile tüm desteğim sürmeye devam edecek. Bu ayrılık asla bir veda değil. Fenerbahçe’nin bir parçası, bir taraftarı olmanın gururunu ve mutluluğunu her zaman en derinden yaşayacağım.

Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen Başkanımız Sayın Ali Koç'a, yöneticilerimize, hocalarımıza, takım arkadaşlarıma, tüm kulüp personeline ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan büyük Fenerbahçe taraftarına çok ama çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin."