1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Lille, Nicolas Pepe’yi satarsa Yusuf için bir teklif daha sunar mı?
Lille, Nicolas Pepe’yi satarsa Yusuf için bir teklif daha sunar mı?

Lille, Nicolas Pepe’yi satarsa Yusuf için bir teklif daha sunar mı?

Futbolcusu Nicolas Pepe için yoğun teklifler alan Lille kulübünün, futbolcusunu istediği rakama satması halinde Yusuf Yazıcı için çok daha büyük teklif sunacağı ileri sürülüyor.

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Lille kulübü Nicolas Pepe transferini istediği rakama yapabilirse, Yusuf Yazıcı için rakamı  artırabilir.

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu  dün, 61Trabzonhaber.com spor servisine yaptığı açıklamada, Lille kulübünün kendilerine  ikinci bir teklifle  iyi bir rakam  sunduğunu ama  kendilerini ‘şaşırtacak’ bir teklif gelmemesi durumunda  Yusuf’u kadroda tutacaklarını ve satmayı düşünmediklerini söylemişti.

Ağaoğlu’nun  sözünü ettiği ‘şaşırtıcı’ rakamın 25 milyon Euro seviyeleri  olduğu düşünülüyor. Lille kulübünün Trabzonspor’a,  üçüncü bir teklifle gelip gelmeyeceği  ve Yusuf için 20 milyon Euro üzerine çıkıp çıkmayacağının, Nicolas Pepe’yi  50 milyon Euro  bedelle  satmasına bağlı olduğu ileri sürülüyor.

Fransız kulübüne yakın kaynaklar ve Lille taraftar portallarından edinilen bilgiler ve iddialara göre, Fransa liginde 23 gol atan Fil Dişi Sahilli  futbolcu için İngiltere’nin 3  dev  kulübü ile  Fransız devi Paris Saint Germain’in  teklifte bulunduğu, futbolcu için 35 milyon Euro’yu  gözden çıkaran bu kulüplere, Lille yetkililerinin 50 milyon Euro karşılığı verdiği ileri sürülüyor.

İddiaya göre Lille, oyuncusu Nicolas Pepe’yi, 45-50 milyon  Euro civarında bir rakama sattığı anda, Trabzonspor’a Yusuf için 20-25 milyon Euro aralığında üçüncü bir teklif sunacak.