1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ağaoğlu'ndan Sosa açıklaması!
Ağaoğlu'ndan Sosa açıklaması!

Ağaoğlu'ndan Sosa açıklaması!

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Jose Sosa açıklaması geldi.

A+A-

61trabzonhaber- Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Arjantinli yıldız Jose Sosa hakkında açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'un Kaptanı Jose Sosa'nın son dönemde sahada sergilediği performansı beğendiğini söyleyen Ağaoğlu, konuşmasının büyük bölümünde Kaptan Sosa'nın takımı sahiplenmesi çok takdir ettiğini söyledi.

Trabzonspor'a ilk geldiği günler beklenileni veremeyen tecrübeli futbolcu, maliyeti nedeniyle takımdan gönderilmek istenmişti. Ünal Karaman'ın takıma dokunuşlarından sonra performansında büyük bir artış gözlenen Jose Sosa, yaşam şekli ve tecrübesiyle genç futbolculara da örnek teşkil edecek duruma geldi.

Trabzonspor'un kaptanı Jose Sosa hakkında konuşan Başkan Ağaoğlu; "Sosa maliyetine rağmen sevdiğimiz ve beğendiğimiz bir futbolcu, son derece uyumlu ve takımı sahiplendi. kendisinden memnunuz. Devre arasında kampa 3-4 gün geç geldi. Biz kendisine geç geldiği için bir ceza kestik. Sosa cezayı ödedi ve kenara çekildi. Hiç sorun çıkarmadı. Sadece işini yapıp takımı sahiplenmeye devam etti. Son dönemlerde sergilediği futbolla da bunu herkese gösterdi. Yaşına rağmen Sosa, takıma en çok katkı veren isimlerden olmayı da başardı. Ayrıca her futbolcuyla olan uyumu da harika bir şekilde devam ediyor." ifadelerini kullandı.