1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Selahaddin Çebi açıklamalarda bulundu!
Selahaddin Çebi açıklamalarda bulundu!

Selahaddin Çebi açıklamalarda bulundu!

AK Parti Trabzon İl Başkan Adayı Selahattin Çebi açıklamalarda bulundu. 

A+A-

AK Parti Trabzon'da temayül heyecanı sürerken AK Parti Trabzon İl Başkan Adayı Selahattin Çebi açıklamalarda bulundu. 

Aday Çebi yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Bugün millet iradesinden başka hiçbir güç Ak Parti'ye yaklaşamaz. Bizim için her şeyin üstünde olan tek irade millet iradesidir. Bunu hazmedemeyenler buna alışamayanlar var. Bundan böyle onların hiçbir zaman yanlarında vesayet olmayacaktır bunun böyle bilinmesi gerekir.

Ülkemiz içinde yurtdışı destekli bazı güç odakları bundan önce alıştıkları gibi vesayet rejimini sürdüreceklerini planladılar. hesap edemedikleri karşılarında milletin iktidarı onun dik duran bir  lideri ve kadroları olduğu idi. şimdi bunun gerçekleşmesi için başka başka oyunların peşindeler , bilmeleri gereken artık tek vesayet millete ait olan vesayettir. Bunun dışında her kimden olursa olsun her kimden gelirse gelsin ayaklarımızın altındadır.

Her türlü vesayet; milletin iradesini yok saymakla birlikte ülkenin kalkınmasında ilerlemesinde büyük bir engel olmuştur.

Ak parti iktidarı hem ekonomik kalkınma yolunda hızla ilerlerken  hem de bu anlayışla mücadele etmesi dünya da örneği görülmemiş bir hadisedir. 

Otoyollar köprüler tüneller dev yatırımların  hepsinde ayrı ayrı vesayet gücünü karşısında bulan Ak parti hükümeti ve kadroları milletten aldığı güçle, inançlı ve kararlı bir şekilde hepsinin üstesinden gelerek eşi benzeri görülmemiş başarılar ortaya koymaktadır.

Eğer vesayet anlayışını boyun eğen bir Cumhurbaşkanı olsaydı bu ülkenin başında başta Karadeniz sahil yolu, Marmaray,3.köprü,3.havalımanı, İzmir İstanbul Otoyolu, nükleer santraller şehir hastaneleri yerli otomotiv ,yerli ve milli sanayi vatan savunasında destan yazan İHA ve SİHA'lar başta olmak üzere geleceğimizin en büyük teminatı olan büyük yatımların olması mümkün değildi.

Zaman gösterdi ki bu yatırımların devamını getirecek olan milletimizin hizmetine sunacak olan tek Parti AK Partidir. Onun ömrü ile milletimizin ömrü aynıdır. Onun güçlü bir şekilde ayakta durması ile milletimizin güçlü bir şekilde ayakta kalması aynıdır."