1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Pereira kararını duyurdu!
Pereira kararını duyurdu!

Pereira kararını duyurdu!

Pereira sosyal medya hesabından paylaştığı mesaj ile kararını açık açık duyurdu.

A+A-

Trabzonspor’da Pereira’nın geleceği son günlerde tartışma konusu haline gelirken, bordo mavili futbolcu sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda futbol oynamaya devam etmek istediğini belirtti.

Pereira, "Herkese Merhabalar! Öncelikle son günlerde aldığım on binlerce mesaja teşekkür etmek istiyorum, her türden mesaj aldım, ama en çok da destek, takdir ve saygı mesajları aldım.

Sadece bana değil, aileme de gösterilen böylesi bir sevgiye nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Sporting ve Valenciacf gibi, daha önce oynadığım takımlarda da taraftarlardan büyük bir sevgi görmüştüm, ancak buradaki sevgiyi tarif etmekte dahi zorlanıyorum.

Bugün sizlere Antalyaspor maçında da olduğu gibi, saha içerisinde bir şekilde takıma yardımcı olabileceğimi gösterdiğim sürece, her sabah uyandığımda, o bitmeyen, antrenman yapma isteğiyle uyandığım sürece, futbol oynamaya devam ettiren o devasa tutkum devam ettiği sürece, bu işi tüm benliğimle yapma aşkım devam ettiği sürece, ve her şeyden en önemlisi fiziken ve mental açıdan saha içinde devam etmeye uygun hissettiğim sürece, kariyerime o dört çizginin içinde devam edeceğimi ifade etmek istiyorum. Teşekkürler." ifadelerini kullandı.