1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Gedikli'den Çebi'ye ziyaret...
Gedikli'den Çebi'ye ziyaret...

Gedikli'den Çebi'ye ziyaret...

Ak Parti Ortahisar İlçe başkanı Selahaddin Çebi’ye, MHP Ortahisar ilçe başkanı Murat Gedikli’den hayırlı olsun ziyareti…

A+A-

MHP Ortahisar ilçe başkanı Murat Gedikli, beraberinde yönetim kurulu üyesi Ömer Aydın, Yılmaz Teke ve Eray Galip Bayrak ile, Ak Parti Ortahisar İlçe başkanı Selahaddin Çebi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çebi, şu ifadeleri kullandı:

“MHP Ortahisar ilçe başkanı çok değerli kardeşim sayın Murat Gedikli beye yönetim kurulu üyesi Ömer Aydın, Yılmaz Teke ve Eray Galip Bayrak beye  teşekkür ediyorum.

Cumhuriyet tarihinin en önemli ve anlamlı ittifakını oluşturduğumuz MHP ile Ortahisar ilçemizde cumhur ittifakı yolunda birlikteliğimizi güçlü bir şekilde ülkemizin İstiklali ve İstikbali için daha da kuvvetlendirerek devam ettireceğiz.

Trabzon’un Ruhu duruşu kimliği ile memleket meselelerine bakış ve kırmızı çizgileri ile cumhur ittifakının merkezini oluşturmaktadır.

Bu ittifak sıradan herhangi bir koalisyon ittifakı değildir.

Yenikapı Ruhu ve Cumhur İttifakı sadece darbe kalkışmasına karşı değil ülkenin maruz kaldığı büyük saldırılar karşısında hem siyasete yeni bir ivme kazandırmış hem de siyasi sistemi güçlendirerek büyük bir devrim gerçekleştirmiştir.

Mesele vatansa gerisi teferruattır denilen bir noktada sağduyu, sorumluluk ve sükûnet ile hareket ederek büyük resme daha büyük ölçekte fotoğrafa odaklanarak bölgemizde coğrafyamızda köklü bir medeniyetin büyük bir devletin varlığını tüm unsurları ile bir kez daha dünyaya göstermiş bulunuyoruz.

Bu anlayışla MHP Ortahisar ilçe başkanı çok değerli kardeşim Murat Gedikli beye ile yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum.”

c1a77504-26be-406c-84fa-d782a2f852b0.jpeg