Trabzonspor'a olan borcunu ödemediği için transfer ve tescilde sıkıntı yaşayan Eskişehirspor'da Başkan Şimşek, iki şehrin çok gerildiğini söyledi.

Trabzonspor, ilk transferini resmen duyuracak! Trabzonspor, ilk transferini resmen duyuracak!

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mehmet Şimşek, Trabzonspor'a olan borçlarını ödemek ve transfer/tescil tahtasında artık sorun yaşamak istemediklerini için başlattıkları kampanyaya katılımın çok az olduğunu söyledi. İki şehrin çok fazla gerildiğini ifade eden Başkan Şimşek, "İlk hedefimiz Trabzonspor dosyasını kapatmak" dedi.

Başkan Şimşek; "Trabzonspor dosyası olmak üzere dosyaları kapatmak için 10 gün önce kampanya başlattık. Şu an için katılım istenilen seviyede değil. Bu site aracılığıyla kulübe gelecek parayı kuruşuna kadar dosya kapatmak için kullanacağız. Kampanyaya öncelikle her zaman olduğu gibi taraftarımız katıldı ama şehrin dinamikleri ve iş insanlarından hala katılan yok. Biz de umutla bekliyoruz. Kampanyayla ilk hedefimiz Trabzonspor dosyasını kapatmak. Çünkü iki şehir çok fazla gerildi. Trabzonspor'a olan borcu kapatarak başlamak istiyoruz. Yaklaşık 400 bin avro borcumuz var." şeklinde konuştu.