1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Yomra belediye başkanı Bıyık’tan çok anlamlı davranış!
Yomra belediye başkanı Bıyık’tan çok anlamlı davranış!

Yomra belediye başkanı Bıyık’tan çok anlamlı davranış!

Türkiye’de siyasetçileri bir çoğu tartışıladursun, Yomra belediye başkanı Mustafa Bıyık’ın yaptığı örnek davranış, ‘Böyle başkanlarda var’ dedirtecek türden!

A+A-

61trabzonhaber- Trabzon’un Yomra ilçesi belediye başkanlığına  seçilen İYİ Parti  adayı  Mustafa Bıyık, ilginç ve örnek bir uygulamaya imza attı. Yomra sakinlerinin  ok sevdiği, çiçeği burnunda başkan Mustafa Bıyık, başkan seçilmesi ve göreve başlaması ile ilgili olarak; eş dost, arkadaş ve siyaset çevrelerinden kendisine tebrik için gelenlerin, hediye olarak sundukları çiçekleri satışa  çıkardı. Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık  çiçeklerin  tamamını satarak,  elde ettiği geliri de Yomra Merkez Ortaokulu’na bağışladı.

f124f7634dc43352c42adfc3f1ac6fc9_646618068218230_uthgq70oit1osig1vjis.jpg

Trabzon genelinde yılın en iyi ortaokulu seçilen Yomra Merkez Ortaokulu’na ziyarette bulunup bağışı yapan başkan Bıyık; “Eğitime hepimiz destek olmalıyız. Şahsıma gelen çiçekleri satarak elde ettiğim geliri, okulumuza bağışladım. Başkan olarak  herkesi eğitime destek olmaya davet ediyorum. Zira ben sürekli onların yanında olacağım. Çocuklarımız ne kadar dolu, ne kadar eğitimli olursa ülkemizin yarınları o kadar aydınlık olacaktır” dedi.