1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe-Trabzonspor maç yorumu
Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe-Trabzonspor maç yorumu

Yılmaz Vural’dan Fenerbahçe-Trabzonspor maç yorumu

Tecrübeli teknik adam Yılmaz Vural Fenerbahçe - Trabzonspor maçını değerlendirdi. Vural çarpıcı bir sonuç tahmininde bulundu ve Fenerbahçe'nin kazanacağını söyledi.

A+A-

Fenerbahçe’nin büyük takım olduğu için ligden düşmez algısının yanlış olduğunu belirterek sözlerine başlayan Yılmaz Vural, işlerinin çok zor olmadığını ama oynanan oyunun tedirgin ettiğini aktardı. Trabzonspor’un doğru yolda ilerlediğine de vurgu yapan Vural şunları söyledi:

Uğurcan, Abdülkadir, Yusuf Yazıcı… Müthiş oynuyorlar. Değerli yetenekler. Bu ülkeden daha çok Abdülkadirler, Yusuflar çıkar. Gurur duyuyorum.

MAÇIN FAVORİSİ FENERBAHÇE

Büyük takımlar içerisinde en çok Türk futbolcu oynatan takımın Fenerbahçe olduğunun altını çizsen Vural sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ersun Yanal'dan çok şey beliyorlar. Fenerbahçe için çok önemli 5 maçlık bir periyot var. Şimdiye kadar sınıfı geçemedi. Toparlanma zamanları geldi. Ersun Yanal buna mecbur. Bu karşılaşmada ben Fenerbahçe’yi favori görüyorum. Trabzonspor zaten Avrupa'ya gidecek. Trabzonspor'un rahatlığı var. Fenerbahçe’nin ise puana ihtiyacı var. Taraftar faktörünü de görmezden gelemeyiz.”