1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor'un yeni sezon formaları çıkıyor
Trabzonspor'un yeni sezon formaları çıkıyor

Trabzonspor'un yeni sezon formaları çıkıyor

Trabzonspor yeni sezon formalarıyla ilgili açıklama yaptı.

A+A-

Trabzonspor’da merak edilen ve son günlerde sosyal medya üzerinden basına sızan yeni sezon formaları satışa çıkıyor.

Konuyla ilgili bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada yeni formaların yarın TS Club’larda satışa çıkacağı ifade edildi.

Trabzonspor’dan yapılan açıklama şöyle:

“Yeni forma fotoğrafları sosyal medyaya sızdı. Bu duruma çok üzüldük. Ama bizi üzen fotoğrafların sosyal medyaya sızması değil. Yeni formalarımızın güzelliğini yansıtmaması. Bu yüzden eline bir şekilde yeni forma fotoğrafı geçmiş herkesi sosyal medyada paylaşmaya çağırıyoruz. Eğer varsa beklemeyin, hemen paylaşın. Yoksa da üzülmeyin. Zaten yarın sabah yeni formalar satışa çıkıyor. En yakın TS Club’a gidip, beğendiğinizi alın. Fotoğrafını çekip, siz de paylaşın. Yeni formalarımızın aslında ne kadar güzel olduğunu görmekle kalmayın, cümle aleme gösterin.”

Öte yandan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, "Yeni sezon forması ile çekilmiş bir fotoğrafım henüz yok. Çünkü bu vakte kadar büyük bir titizlikle saklamıştık. Madem artık aleni; şunu söyleyebilirim ki formaların hepsi şahane. Ama parçalı benim açık ara favorim diyebilirim." ifadelerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Trabzonspor TS Club'ın online mağazasının da yenilendiğini duyurdu.