Judo Ajans ile çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, bu süreçte yaptığı "Yayla Çocukları" adlı proje ile ödül yağmuruna tutuldu. Herkesi çok etkileyen kısa film tadındaki proje Kristal Elma Ödülleri'nde 3 ayrı kategoride birincilik ödülü kazandı.

Trabzonspor'un ödül aldığı kategoriler:

İşte Trabzonspor’un Crystal Palace maçı muhtemel 11’i! İşte Trabzonspor’un Crystal Palace maçı muhtemel 11’i!

TV/FİLM ve Sinema- Toplumsal Sorumluluk

Özel Kategori- Viral Olan Film

Socical - Sosyal Sorumluluk

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor'un Reklam, Pazarlamadan ve İletişim'den sorumlu yönetici Serdar Ekrem Şirin ve JUDO Ajans Başkanı Kaan Küçük, Bloomberg TV Kanalında Reklam arası adlı programa konuk oldu. Takımın başarısının yanı sıra yapılan projelerde de taraftarların sevgisinin ve desteğinin büyük önemi olduğunu vurgulayan Şirin, "Aynı dili konuşmak çok önemli çünkü bir taraftarlık durumu var. Duygular aynı. Biz aslında yeri geldi sakin kalarak başarmaya çalışıyoruz bunu, çünkü bazen camiada herkesin fikri aynı olmayabiliyor. Bu iş bir yerde sosyolojiye de dayanıyor. Kolay olmadı, ama sonucunda hep birlikte şampiyonluk ile de mutlu olduk. Mutlaka bu şampiyonluğun kitabı yazılacak. Şu anda belgesel hazırlıklarımız devam ediyor." ifadelerini kullandı.

JUDO Ajans Başkanı Kaan Küçük ise hem ödül gelen projeleri hem de Trabzonspor ile birlikte yönetilen diğer projeler ile ilgili genel tavır konusunda şu detayı açıkladı, "Biz profesyonel davranan bir ajans olarak, önemli bir takım ile çalıştığımızın farkındayız ve popülist düşünmüyoruz, toplumsal mesajları ve örnek olmayı hedefliyoruz" İfadelerini kullandı.