1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor, Volkan’a 2 milyon ödedi!
Trabzonspor, Volkan’a 2 milyon ödedi!

Trabzonspor, Volkan’a 2 milyon ödedi!

Muharrem Usta zamanında Trabzonspor’da ikinci kez forma şansı bulan ve daha sonra ayrılmak zorunda kalan Volkan Şen’e, TFF kararı ile 2 milyon lira ödeme yapıldığı öğrenildi. 

A+A-

61trabzonhaber- Spor Servisi- Trabzonspor yönetiminin geçmişe dönük borçlara ilişkin baş ağrısı devam ediyor. Personel maaşlarını ödemekte bile sıkıntı yaşayan Trabzonspor, Volkan Şen’e de 2 milyon lira ödeme yaptı. Türkiye Futbol Federasyonunda karara bağlanan dosya  gereği, oyuncu Volkan Şen’in, Trabzonspor’dan geçmişe dönük alacakları için  yaptığı başvuru ile ilgili karar neticesinde, kulüp  2 milyon lira ödemeye  mahkum edildi. Transfer yasağı ile karşılaşmamak isteyen Trabzonspor, eski futbolcusu Volkan Şen’in  hesabına  2 milyon lirayı on gün evvel yatırdı. 

2012 yılında Sadri Şener yönetimi tarafından Trabzonspor futbolcu kadrosuna dahil edilen ancak İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde kulüple ilişiği kesilen Volkan Şen, Muharrem Usta  yönetimi zamanında ikinci  kez transfer edilerek, Bordo Mavili takıma kazandırılmıştı. İkinci şansını da iyi kullanamayan futbolcu daha sonra kulüpten gönderilmişti.