1. HABERLER

  2. BÖLGESEL

  3. Trabzon'da tedbirler artırıldı! "2 önemli husus tespit ettik"
Trabzon'da tedbirler artırıldı! "2 önemli husus tespit ettik"

Trabzon'da tedbirler artırıldı! "2 önemli husus tespit ettik"

Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper "2 önemli husus tespit ettik" dedi ve şehirdeki tedbirlerin artırıldığını ifade etti.

A+A-

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs'te artan pozitif vakalarla dikkatleri üzerine çeken Trabzon'da tedbirler attırıldı. Emniyet Müdürü Metin Alper; "mesleki imtiyazın kötü amaçla kullanılması ve yaylalara sosyalleşmek için çıkılması" gibi 2 önemli husus tespit ettiklerini ve bunlara asla müsaade etmeyeceklerini söyledi. 

Metin Alper; "2 tane önemli husus tespit ettik. Kısıtlamadan istisna olan meslek gruplarının veya kişi ve kuruluşların kendilerine tanınan imtiyazın haricinde alanlarda gezerek, benim imtiyazım var şeklinde farklı yerlerde gezdiğini gördük. Bunlara müsaade etmeyeceğiz. Maalesef biz bu sokağa çıkma kısıtlamasını yaylada sosyalleştirme olarak değerlendirmek adına Cuma gününden toplanalım hadi yaylaya gidelim Pazartesi dönelim mantığında da kullanıyoruz. Sayın Valimizin verdiği talimatlarla sıkı şekilde yaylalara çıkışlar denetlenecek. Biz emniyet olarak her türlü tedbirleri almaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.