1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Konya'da Newton onuruna yemek verildi
Konya'da Newton onuruna yemek verildi

Konya'da Newton onuruna yemek verildi

Trabzonspor’un yeni teknik direktörü Eddie Newton, geçtiğimiz günlerde tatil için Kulu'ya giderken, onuruna yemek verildi

A+A-

Kulu Belediyespor Onursal Başkanı ve Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver tarafından tanışma ve kaynaşma kahvaltısı düzenlendi.

Kahvaltıda lig sonrası tatilini Kulu’da geçiren Trabzonspor’un teknik direktörü Eddie (Bilal) Newton, Kululu antrenör Fatih Dinçer ve Kulu Belediyespor yönetimi bir araya geldi.

Başkan Ünver, “Eddie Newton’ın Trabzonspor'da idareci olması çok hoşumuza gitti. Bu durumdan gurur duyduk. Kulu’ya gelmeniz ve davetimize katılmanız bizleri gururlandırdı, mutlu etti. Hem Kulu Belediyesi hem de Kulu Belediyespor adına teşekkür ediyorum. Yeni sezonda kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Karşılıklı gerçekleşen hoş sohbetin ardından Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver, İngiliz antrenör ve Fatih Dinçer’e Kuran-ı Kerim, seccade, tespih ve üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu Kulu Belediyespor forması takdim etti.

Teknik Direktör Eddie Newton, Konya'nın Kulu İlçesinden uzun yıllar önce İsveç'e yerleşen Cafer Kılıç’ın kızı Zeliha Kılıç ile 2003'te evlendi.

Newton'un bacanağı Kulu’dan İsveç'te yaşayan Fatih Dinçer de bordo-mavili takımda yardımcı antrenörlük yapıyor.

117445443-3393977133979132-7857486834976066092-n.jpg