1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Estudiantes, Sosa’yı arayıp teklif iletti!
Estudiantes, Sosa’yı arayıp teklif iletti!

Estudiantes, Sosa’yı arayıp teklif iletti!

Arjantin’in Estudiantes kulübü Trabzonspor’la irtibata geçmeden Sosa ile görüştü. Oyuncuya ‘seni kadromuzda görmek istiyoruz’ dediler. İşte Sosa’nın cevabı.

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Arjantin basını,  Estudiantes kulübünün Trabzonspor kaptanı Sosa’yı çok istediğini ve çok yakın zamanda Trabzonspor’un kapısını çalacağını  duyurmuştu.

61Trabzonhaber. com olarak okurlarımıza  iki gün evvel sunduğumuz  bu bilgiden sonra,  transferle ilgili olarak yeni bir  bilgi daha edindik. Edinilen o  yeni bilgiye  göre Arjantin’in Estudiantes kulübü adına  yetkili bir yöneticinin, Trabzonspor kaptanı  Sosa’yı arayarak,  kendisini transfer etmek istediklerini  söylediği ve Sosa’nın bu konuda ne düşüneceğini sorduğu  öğrenildi. 

Trabzonspor takım kaptanı Sosa’nın, Estudiantes kulübü yetkilisine; “Ben Trabzon’da çok seviliyorum. Mutluyum da. Orada  1 yıllık daha sözleşmem var. Bu yıl ayrılmam zor  gözüküyor. O bir yılı tamamlamak istiyorum. Ama  yine de siz Trabzonspor ile analaşabilirseniz ondan sonra benimle görüşün. İki kulüp anlaşır ve benim isteklerim karşılanırsa tekrar konuşabiliriz”  dedi.

Sosa’nın  olumsuza yakın bu  cevabından sonra, Arjantin kulübünün  Trabzonspor nezdinde bir girişimde bulunup bulunmayacağı  merak ediliyor.