1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ekrem İmamoğlu'na Trabzon'da yoğun ilgi!
Ekrem İmamoğlu'na Trabzon'da yoğun ilgi!

Ekrem İmamoğlu'na Trabzon'da yoğun ilgi!

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nu Trabzon Havalimanı'nda karşılamak için büyük bir kalabalık toplandı.

A+A-

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, bugün özel uçakla memleketi Trabzon'a geldi.

Ekrem İmamoğlu, Trabzon Havalimanı'nda, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Uzun, İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli ile partililer tarafından karşılandı.

d8n79mwx4amuz6f.jpg

İmamoğlu ayrıca, VIP Salonu çıkışında basın mensuplarına kısa bir açıklama yaptı. İmamoğlu, öncelikle tüm Karadeniz’in ve hemşehrilerinin Ramazan Bayramı’nı kutladığını belirterek “Güzel bir bayram gezisi olacak. Uzun süredir gelemiyordum Trabzon’a. Gerçekten bir ukdeydi. Seçime denk düştü, tam ortasına denk geldi ama olsun. Köyümü ziyaret edeceğim. Aile büyüklerimin mezarlarını ziyaret edeceğim. Yarın Trabzon’da, sonra Giresun’da sonra Ordu’da bir bayramlaşmamız var. Özlemle geliyorum, kucaklaşmaya geliyorum. Trabzon şehri benim doğduğum şehir. Bu güzel şehir benim kimliğimin benliğimin oluştuğu yer. Bütün hemşehrilerim ile kucaklaşmaya geldim, buluşmaya geldim. Beslendiğim bu kentin insanları ile bayramlaşmaya geldim. Bütün özlemim ile buradayım. Karadeniz'i doğduğum şehri çok seviyorum. Her zaman duamdır. Öncelikle Allah’ım benim aileme ve doğduğum bu topraklara mahcup etme diye duam budur. Bu güzel kentte bulunmaktan büyük keyif duyuyorum” dedi. 

aw722073-03.jpg