1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başkan Vekili Semih Özsoy sert çıktı!
Başkan Vekili Semih Özsoy sert çıktı!

Başkan Vekili Semih Özsoy sert çıktı!

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy, Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşmasını sert şekilde yorumladı.

A+A-

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Trabzonspor, Fenerbahçe'ye konuk oldu. Zorlu mücadele 1-1'lik eşitlikle tamamlanırken Fenerbahçe cephesinden peş peşe açıklamalar geldi.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy, karşılaşmadan sonra basın toplantısı düzenledi. Sözlerine aleyhlerine yapılan hakem hatalarıyla başlayan Özsoy; "Maç geride kaldı. mücadelesi oldukça fazla olan ve tartışılacak pozisyonları olan bir maç geride kaldı. Biz kötü oynadık . Ama biz daha baskılı oynadık, pozisyonlar eşitti. Bizden kötü olan tek şey hakemdi. Ne yaparlarsa yapsınlar biz bu çirkin oyun içinde olmayacağız. Biz başkaları gibi ağlamayacağız. Nasıl bu durumu düzeltiriz diye uğraşacağız. Bugün bir kere daha gördük. Anladığımız kadarıyla sistem devam edecek, ağlamayana mama yok şeklinde. Biz kendi hakkımızı söküp kendimiz alacağız. Ama bu kartlar hazırlanmış kartlar, biz bunun ortağı olmayacağız. Bırakın Sadık'ın kartını, ilk kart bile hesaplandı." ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel'in yayıncı kuruluşa verdiği demeç ile ilgili konuşan Özsoy; "Volkanın dediği bizim için esastır. Söylenilen her sözü iade ediyoruz. Çok uzun süredir bizi yenemiyorlar diye üzüntü yaratmış olabilir. Trabzonspor'u anlıyorum." dedi.