Trabzonspor Kulübü ve Gurbetçi Gençler tarafından düzenlenen, “Trabzonspor için bir meşale de sen yak” etkinliği ile taraftarlar meşalelerle geceyi aydınlattı.

Yaktığı meşalenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ağaoğlu, “Her sezon olduğu gibi geleneksel, başarılı bir sezon geçirmemiz dileğiyle sezonun meşalesini, Gurbetçi Gençler ile birlikte Haliç’te ateşledik. İnşallah başarılı, bol kupalı, sakatsız, bütün takımlarımıza aynı şeyi diliyorum. Geçen sene burada meşalemizi ateşledik, sezonu şampiyonlukla tamamladık. Bu sene de inşallah meşale ile birlikte şampiyon olarak tamamlarız” dedi.

Transfer konusuna da değinen Başkan Ağaoğlu, "Herkesin beklentisi var ama burada önemli olan hocanın beklentisi. Hocamızın belirlemiş olduğu profilde 1 ya da 2 oyuncuyu kadromuza dahil edeceğiz. Bunla alakalı çalışmalarımız devam ediyor. Bu o kadar kolay değil. Artık mücadele gücünüz artırdığınız zaman, çıtayı yükselttiğiniz zaman kadronuza katacağınız oyuncularda da çok farklı vasıflar aramaya başlıyorsunuz. Bu vasıfları ararken en önemlisi sizinle bütçenizi ile örtüşmesi Trabzonspor’un gelirleri zaten herkesin malumu. Biz öyle uçuk kaçık bütçeler ile takım kurup da Şampiyon olmadık. Belki ilerleyen dönemlerde transfer süreci kapanmadan bunun sayısı 3’de olabilir. Gerekli transferler yapılacak." İfadelerini kullandı.