Aydın, “Ahmet Metin Genç Başkanımız Ortahisar Belediyesi’nde iki dönem gerçekten çok güzel işlere imza attı. İlçemizde beklenen birçok projeyi de hayata geçirme başarısı gösterdi. Biz de taahhüt ediyoruz ki bu başarılı işlerin devamını sağlamak noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu manada, Mart ayında açıklayacağımız yeni projelerimizi şehrimizle buluşturacağız.” ifadelerini kullandı. 

e9888b1e-a483-4f62-8afc-5ca529caed20

BU SEÇİM ÖNCEKİ 

SEÇİMLERE BENZEMİYOR

Aydın, “Bu seçim bir önceki seçimlere benzemiyor. Sadece yerelde kimlerin Belediye Başkanı olacağı değil de, Cumhur İttifakı’nın güçlü bir şekilde sandıktan çıkmasıdır önemli olan. Yani 18 ilçemizin tamamında ve Büyükşehir Belediyemizde Cumhur İttifakı’nın güçlü şekilde bu seçimi alması gerekiyor. Bunun için seçim gününe kadar durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Adaylığımız açıkladığı günden bu yana Ortahisar’ı arşınlıyoruz. Tüm Trabzon’un kalbine girmek için vatandaşlarımızla hasbihal ediyoruz.” diye konuştu. 

b6d3ad59-408d-4f0d-a371-f346133a52ad

31 MART GECESİ 

ZAFER YAŞAYACAĞIZ

İstanbul’da Trabzon rüzgarı! Suiçmez durmak bilmiyor İstanbul’da Trabzon rüzgarı! Suiçmez durmak bilmiyor

Tüm ilçelerde seçimin galibi olmak için çalışma gerçekleştirdiklerini belirten Aydın, “Trabzon’da her bir vatandaşımızın gönlüne girmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Biz sahada çalışırken Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız da kapı kapı, sokak sokak dolaşıyor. Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız da sahayı boş bırakmıyor. Ortahisar’da gerçekleştirdiğimiz bu çalışmaların meyvesini 31 Mart akşamı alacağımıza inanıyorum, bundan şüphemiz yok. Heyecanımızla birlikte çalışmalarımızın sonucunda seçim gecesi zafer yaşayacağız.” dedi.

f4b9338f-ec86-405b-859e-b244f04bfcf3