23 Şubat Perşembe günü İsviçre’nin Basel takımıyla oynanacak Basel-Trabzonspor maçının misafir tribün biletleri satışa çıkıyor!

Trabzonspor kulübünden yapılan açıklamaya göre:

‘’ Takımımızın UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde oynayacağı Basel maçı biletleri bugün (Cuma) saat 17.00 itibarıyla satışa sunulacak.

23 Şubat Perşembe günü deplasmanda oynanacak rövanş maçının misafir tribün biletleri sınırlı sayıda olup, e-bilet.trabzonspor.org.tr adresi üzerinden satışa sunulacaktır. Bilet fiyatları 600 Türk Lirası (30€ - 35$) olarak belirlenmiştir. Bilet satışı, misafir tribün kapasitesi dolduğunda veya 21 Şubat Salı 16.00’ya kadar devam edecektir.

Karşılaşma için toplu bilet satışı gerçekleştirilmeyecek olup, bir kişi yalnızca bir adet bilet satın alabilecektir. Taraftarlarımızın bilet satışının gerçekleşeceği e-bilet.trabzonspor.org.tr adresinde kendilerinden istenen tüm bilgileri (adı-soyadı, doğum yeri-tarihi, uyruk, bulunduğu ülkenin vatandaşlık numarası ve e-mail adresi) eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir.

Misafir takım tribünü biletleri için e-bilet.trabzonspor.org.tr haricinde bilet satışı yapılmayacak, nakit karşılığı elden bilet satışı gerçekleştirilmeyecektir.

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra biletler taraftarlarımıza e-mail yoluyla gönderilecektir.

Eksik veya hatalı bilgi içeren formlar otomatik olarak reddedilecek ve bilet satışı gerçekleşmeyecektir.

Stadyum yol tarifi için lütfen tıklayınız.

Dikkat edilecek hususlar;

- Müsabakayı izlemek isteyen taraftarlarımız maç günü pasaportlarını kesinlikle yanlarında bulundurmak zorundadır.

- Taraftarlarımızın güvenlik gerekçesiyle stadyuma toplu halde, mümkünse otobüs ile gelmeleri gerekmektedir.

- Stadyuma meşale, maytap vb. yanıcı/patlayıcı madde sokulması ve bu maddelerin stadyumda kullanılması kesinlikle yasaktır. UEFA’da bulunan daha önceki maçlardan mevcut dosyalarımız nedeniyle böyle bir durum tekrarlandığında kulübümüz saha kapatmaya kadar varabilecek ağır yaptırımlarla karşı karşıya kalacaktır. Ayrıca İsviçre kanunları ve spor mevzuatına göre bu tür maddelerin stada sokulması yasak olduğundan, bu ihlali gerçekleştiren kişiler adli bir yaptırımla karşı karşıya kalabilecektir.’’