1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bahattin Duran'a ödül gibi maç!
Bahattin Duran'a ödül gibi maç!

Bahattin Duran'a ödül gibi maç!

Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşmasından sonra 2 hafta boyunca dinlendirilen Bahattin Duran, Galatasaray-Başakşehir karşılaşmasına atandı.

A+A-

61trabzonhaber- Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında oynanan Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması büyük tartışmalara sahne olmuştu. Trabzonspor karşılaşmanın son saniyelerinde yediği gol ile yıkılmış, maç 1-1 eşitlikle sonlanmıştı.

Trabzonspor'un karşılaşmanın son saniyelerinde Ekuban ile giriştiği atak pozisyonunda kıdemli yardımcı hakem Bahattin Duran, hiçbir müdahale olmayan pozisyonda bayrağını sallayarak Fenerbahçe lehine serbest vuruşu işaret etmişti. Oyunu durduran kıdemli yardımcı hakem Bahattin Duran, saha dışına yönelen topu ayağıyla tekrar sahanın içine sokmuştu. Hızlı gelişen atak sonucunda Fenerbahçe'nin gol bularak, skoru eşitlemesi Bahattin Duran'a olan tepkilerin çığ gibi büyümesine yol açmıştı.

Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaptığı hatadan sonra cezaya girdiği için 2 hafta boyunca maç yönetemeyen Bahattin Duran, bugün yapılan atamayla neredeyse ödüllendirildi. Bahattin Duran, 19 Mayıs Pazar günü saat 19.00'da başlayacak olan Galatasaray-Başakşehir karşılaşmasına kıdemli yardımcı hakem olarak atandı.