1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Azmi Kuvvetli'den Kurban Bayramı mesajı!
Azmi Kuvvetli'den Kurban Bayramı mesajı!

Azmi Kuvvetli'den Kurban Bayramı mesajı!

İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli, Kurban Bayramı'nı kutladı.

A+A-

İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Azmi Kuvvetli, Kurban Bayramı vesilesi ile bir bayram mesajı yayımladı. Kuvvetli, mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Bugün, hep birlikte yeni bir Kurban Bayramı idrak edeceğiz. Cenab-ı Allah'a yaklaşmanın ve rahmetinden nasiplenmenin önemli fırsatlarından birisi de; hiç şüphe yoktur ki Kurban Bayramı'dır. Bu bayramda bizlerin de bu rahmetten nasiplenmemizi yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bilindiği üzere, her bayram bir gönül alma, kucaklaşma, kaynaşma, yardımlaşma ve bir yakınlaşmadır. Her bayram, küslük ve kavgaları sonlandırmaktır.

Her bayram, hoşgörüyü, anlayışlı olmayı ve bağışlamayı tavsiye eder. Her bayram, Sıla-i rahimde biriken özlemlerin giderilmesine imkandır. Her bayram, öksüzleri, yetimleri ve garipleri sevindirmeye fırsattır. Cenab-ı Allah bizlere bunları gerçekleştirmeyi nasip etsin.

Ancak üzülmek ifade etmeliyim ki salgın sebebiyle, hem Ramazan bayramında hem de yarınki Kurban bayramında bir arada olmayı, kucaklaşmayı özlem gidermeyi doyasıya yaşamayacağız.

Bu vesile ile başta Trabzonlu hemşerilerimin, Türk Milletinin, İslam aleminin ve tüm insanlığın; sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmesini dilerim. Kurban Bayramı’nızı en kalbi duygularla kutlar saygı ve sevgilerimi sunarım. Allah'a emanet olun."