BİZ ‘HAL’DEN ANLARIZ!

AK Parti Ortahisar Belediye Başkan Adayı Ergin Aydın, hemşehrileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Aydın, Trabzon Meyve ve Sebze Toptancılar Hali’nde esnafı ziyaret ederek sahur yaptı, talep ve önerileri dinledi. Aydın, 31 Mart seçiminin ardından göreve geldiğinde hep birlikte istişare halinde, sorunlara çözüm bulacaklarını belirtti. 

d7bf53bf-7e60-446e-ad9d-2197a9bb2625

EN HIZLI KATKI SUNULACAK

Aydın, “Şehrimizde vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırma noktasında gelecek makul tüm fikirlere açığız. Ziyaretlerimizde aldığımız talepleri değerlendirip, çözüm bulma noktasında girişimlerimizi gerçekleştiriyoruz. 31 Mart’ta göreve geldiğimizde ortak akılla ilçemize en hızlı şekilde katkı sunacağız.” ifadelerini kullandı. 

Trabzon’un o ilçesinde oylar yeniden sayılıyor Trabzon’un o ilçesinde oylar yeniden sayılıyor

e3bbac3e-489b-4966-843a-8bf76c591b8f

EL ELE VERECEĞİZ

Aydın şöyle devam etti: “El ele verip ilçemize hizmet edeceğiz. Ortahisar’da hizmet zincirini güçlendirmek için çalışacağız. Esnafımızın halinden biz iyi anlarız, yaşanabilecek sıkıntılar olduğunda bunları istişare ile ortadan kaldıracağız. Bundan önceki süreçte Ortahisar Belediyesi’nde yükselen hizmet çıtasını daha da yukarı çıkartmak istiyoruz. Trabzon’a çok faydalı hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

4b6a67e4-d533-4d58-bc75-02a14d0f584c

TAM KADRO ZİYARET

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı AK Parti Trabzon Milletvekili Adil Karaismailoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Yılmaz Büyükaydın, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç ve AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Selahaddin Çebi de Trabzon Meyve ve Sebze Toptancılar Hali’ne gerçekleştirilen ziyarette yer aldı.