1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ali Koç; "Duyunca şaşırdım..."
Ali Koç; "Duyunca şaşırdım..."

Ali Koç; "Duyunca şaşırdım..."

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, Galatasaray ile oynanan derbi sonrasında Teknik Direktör Ersun Yanal’ın ’Galatasaray’ın şampiyonluğuna engel olduk’ açıklamalarını tasvip etmediği, duyunca da şaşırdığını söyledi. 

A+A-

Fenerbahçe’nin Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda kritik Trabzonspor karşılaşmasından önce bir takım açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç konuşmacılardan sonra bir kez daha kürsüye çıktı. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın Galatasaray ile oynanan derbi sonrasında yaptığı ’Galatasaray’ın şampiyonluğuna engel olduk’ açıklaması hakkında konuşan Koç, “Eleştirinize aynen katılıyorum. Benim böyle bir şeyi tasvip etmem mümkün değil. Duyunca şaşırdım, bizi sadece biz ilgilendir” ifadelerini kullandı. 

Stadın isminin değişmesi hakkında sorulan soruya cevap veren Koç, “Fenerbahçe Stadı’nın ismi değişmeli. Beni tanırsanız bundan daha fazla isteyeceğim bir şey yok. Stadın isminin Mustafa Kemal Atatürk olması bana uyar” diye ifade etti.