1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ağaoğlu, Yusuf için Lille ile olan son durumu açıkladı!
Ağaoğlu, Yusuf için Lille ile olan son durumu açıkladı!

Ağaoğlu, Yusuf için Lille ile olan son durumu açıkladı!

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu, 61Trabzonhaber.com’a Yusuf yazıcı için , Fransız Lille takımı ile yaptıkları pazarlıktaki son durumu açıkladı.

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu,  Lille takımı ile el sıkışmadıklarını  ancak Fransız kulübünün önemli bir teklif sunduğunu  söyledi. Fransız  Lille bölgesi yerel basınında çıkan “Trabzonspor ile Lille Yusuf için el sıkıştı” haberini değerlendiren Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu;  haberin kısmen doğru, kısmen yanlış olduğunu ifade ederek;

“Şunu söyleyeyim. Lille bize ikinci bir teklifle geldi. İlk teklife göre çok daha ciddi ve mantıklı bir teklif sundu. Bunlar doğru. Fakat el sıkışmadık. Bizim için, ciddi dediğimiz bu rakamlar bile yeterli değil. El sıkıştığımız  kimse henüz yok. Değerlendiriyoruz. Lille kulübü Yusuf için daha  yukarılara çıkamaz diye düşünüyorum. Çünkü onlar,  transferde bugüne kadar  çok afaki rakamlara yani 20 milyon Euro seviyelerine hiç çıkmadılar. 20 milyon Euro seviyesi ya da daha yukarısı bir rakama çıkarlarsa, o vakit yönetim olarak oturup yeniden değerlendireceğiz. Çünkü biz aslında kadroyu muhafaza etmek ve hem Yusuf, hem de Abdülkadir’i göndermek taraftarı değiliz. Onlarla kadroyu bozmadan, oynamak istiyoruz. Ancak bizim de beklemediğimiz bir rakam önümüze gelirse yeniden bakarız. Şu an Lille’in verdiği yeni teklif iyi bir rakam olsa da, oyuncunun kalmasından yanayız. Vermemiz için, bizi de şaşırtmaları gereken bir rakam sunmalılar”  diye konuştu.