1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe için program!
Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe için program!

Acun Ilıcalı'dan Fenerbahçe için program!

Ünlü televizyonu Acun Ilıcalı, ünlü komedyen Cem Yılmaz ile birlikte Fenerbahçe için özel bir program hazırladı.

A+A-

Son günlerde kaybettiği reytinglerle gündeme gelen TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.  

Ligde zor günler geçiren Fenerbahçe'nin ligi küme hattının hemen üstünde bitirmesi beklenirken, Fenerbahçe Kulübü ve ünlü isimlerden kulübe destek yağıyor. Yayın haklarından kaybedilen kazancın yerine konulması ve ekonomik sıkıntıları atlatmak için düzenlenen "Fener-Ol" kampanyasına televizyon dünyasının tanınmış isimleri de dahil olmaya başladı.

Son günlerde kanalının borçları, kaybedilen reytingler ve yaptığı programlardaki yarışmacılarının skandalları ile gündeme gelen Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'ye özel program yapacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ile yapacağı söz konusu programı sosyal medya hesabından böyle duyurdu.

"Fenerbahçemiz için yakın zamanda yapacağımız destek kampanyası ile ilgili bir açıklama yapmak istiyorum…

Geçtiğimiz günlerde yönetimimize gönlünü verdiğim takımımız için, TV8 ekranlarında dünya futbol tarihinin en büyük kampanyasını yapma teklifini götürdüm, başkanımızın da tam desteğiyle özlenen Fenerbahçe için büyük bir kampanyaya başlıyoruz. 

12 ve 13 Mayıs akşamı dostum Cem Yılmaz ile birlikte taraftar ve kulüp bütünleşmesinin tarihini yazmak için TV8 ekranlarında olacağız. Bu kampanyaya katılanları, hayal ettikleri binlerce ödül bekliyor. Taraftarımızın ve kulübümüzün kazanacağı ‘win-win’ kampanyamızın detaylarını çok yakında vereceğim… Fenerbahçeliler hazır olun, tarih yazacağız!”