1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. 19 Mayıs kutlamasına damga vuran poz!
19 Mayıs kutlamasına damga vuran poz!

19 Mayıs kutlamasına damga vuran poz!

Liderler 19 Mayıs dolayısıyla düzenlenen etkinliklerde Samsun’da bir araya gelerek poz verdi.

A+A-

Samsun’da 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramı dolayısıyla bir dizi etkinlik düzenlendi. 100. Yıl kutlamalarına devletin zirvesi de katılırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, muhalefet liderleriyle verdiği poz gündeme damga vurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ve binlerce kişi Samsun’daki törene katılım gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tören alanına gelişinde muhalefet liderleri ile tek tek tokalaştı.  

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile objektiflerin karşısına geçti. Atatürk ve silah arkadaşlarının bulunduğu yerin önünde çekilen “birlik pozu” törene damga vurdu.