1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yusuf Yazıcı’nın hayali Avrupa!
Yusuf Yazıcı’nın hayali Avrupa!

Yusuf Yazıcı’nın hayali Avrupa!

Meksika liginde oynayan Perulu forvet Edison Flores için ikinci teklife hazırlanan Trabzonspor, olumlu yanıt alamazsa bu transferden vazgeçecek.

A+A-

Trabzonspor’un başarılı  futbolcusu Yusuf Yazıcı’nın menajeri Adem Cebeci, Yusuf’un Trabzonspor defterini iyi bir biçimde  noktalama arzusunda olduğunu ifade ederek; “Yusuf  Avrupa hayali ile yaşıyor”  dedi. 

Yusuf’u var edenin Trabzonspor olduğunu söyleyen Cebeci; “Trabzonspor Yusuf’un aynı zamanda  gönül verdiği takım. Bugüne  kadar her şey  güzel gelişti. Yusuf Trabzonspor’u,  bayrağı bir başkasına devrederek çok iyi noktada bırakmak  düşüncesinde. Avrupa hayali ile yaşıyor.

Ülkemizi ve Trabzon’u Avrupa’da gururla temsil etmek istiyor. Yaşı daha  23. Bu süreci de  fazla  ötelemek istemiyor. Fakat her şey, Trabzonspor’un rızası ile olsun istiyoruz. Trabzon’a  faydamız dokunsun istiyoruz. Oyuncumuz  sadece  kendi çıkarını düşünecek bir karakterde değil. Vefalı bir çocuk  Yusuf. Yusuf’u almak isteyenler önce bu konuda Trabzonspor’u ikna  etmeli”  diye konuştu.