1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yusuf Sarı ve Fırat Cem Üzüm Trabzonspor’a!
Yusuf Sarı ve Fırat Cem Üzüm Trabzonspor’a!

Yusuf Sarı ve Fırat Cem Üzüm Trabzonspor’a!

Trabzonspor’un bitirme aşamasına getirdiği Yusuf Sarı Ve Fırat Can Üzüm için spor otoriteleri olumlu görüş ortaya koyuyor. Okurlarımıza her iki oyuncunun video görüntülerini sunuyoruz.

A+A-

Trabzonspor’un transfer listesinde yer alan ve iddiaya göre ikisine de ön protokol  yaptırdığı ileri sürülen  genç yetenekler  büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.

Trabzonspor’un transfer listesinde yer alan kendisi ile prensip anlaşmasına varılan ancak kulübü Marsilya ile görüşmelerin sürdüğü  Yusuf Sarı  için özellikle milli takımda kendine  hocalık yapan teknik adamlar övgü  dolu sözler ediyor. Yusuf Sarı’nın transferinde Marsilya ile parasal konularda anlaşma zemini aranıyor ve Fransız  kulübü ile görüşmeler devam ediyor. İşte Trabzonspor’un  ciddi  ciddi bitme aşamasına getirdiği Yusuf Sarı ile ilgili video….

Trabzonspor’un ön protokol yaptığı ileri sürülen Eskişehirsporlu Fırat Can Üzüm de spor otoritelerinden geçerli not alan diğer bir isim. Kulübü ile sözleşmesi biten Fırat Can’ın resmi imza tarihini beklediği ve ön protokolün yapıldığı öğrenildi. Fırat can için hazırlanan kısa videoyu da okurlarımıza  sunuyoruz…