1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ünal Karaman'ın konuştu!
Ünal Karaman'ın konuştu!

Ünal Karaman'ın konuştu!

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, imza töreninde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

A+A-

61trabzonhaber- Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, imza töreni sonra gerçekleştirilen basın toplantısında konuştu.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Karaman; "Öncelikle hepinize iyi bayramlar diliyorum. Biz bu odanın içerisinde sene boyunca oyuncularımla beraber ama sevinci ama hüznü paylaştık. Bu şehir farklı bir şehir, her şehre göre farklı bir şehir. Dokusunu bozmak adına ısrarcı olmazsa... Başkanımız çok güzel şeyler söyledi. Başkanımıza, yönetim kurulumuza bizim için gece gündüz çalışan tüm emekçilerimize hepinize teşekkür ediyorum. Önümüzü hep açmaya çalıştılar, önümüzde pislik bırakmadılar. Başkanımıza ve ekibimize teşekkür ediyorum.

Biz kendimizi hesaba çekme noktası içerisinde biraz eksik kalıyoruz. Dün başkanımıza söyledim, horonu bile biraz hızlı oynuyoruz. Basın mensupları için söylüyorum, siz başka şehrin basın mensupları gibi olamazsınız. Siz Trabzonsporlusunuz ben sizlerin Trabzonspor'dan başka takım tuttuğunuzu düşünmüyorum. O yüzden Trabzonspor'u çocuğunuz gibi korumak zorundasınız. 

Benim amacım camiaya hizmet etmek. Gücümüz yeteneğimiz nereye yetiyorsa. Ben buraya CV koyacak değilim. Sizler benim önüme koyun yaptıklarımı. gelin ben size ifade vereyim . Beni, 20 yılda 30 yılda yaptıklarımla tanımışsınızdır eğer tanımıyorsanız ben size ifade ederim. 

Bu sezonda bazı aksilikler yaşadık, öyle mükemmel imkanlar mükemmel fırsatlar sunulmadı. Bizde bu oyuncu grubu olduğu süre içerisinde Allah'a şükürler olsun en iyi şekilde şehrimizi temsil etmeye çalışacağız. Geçen seneyi ben tesiste geçirdim, 7-24 tesiste geçirdim. Tahminen haftanın 1 ya da 2 gününde tesisten çıktım. Ben bundan rahatsızlık duymuyorum. Ben tesiste çalışanların gözlerine bakınca enerji buluyorum.

Ben Trabzon'da 10 milyara imza atacağım zaman İstanbul'dan 25 milyar teklif gelmişti. Ben burada mesafeyi de yaşadım özlemi de yaşadım. Benim yöneticilerimin bana bir bakışında ben her şeyimi toplar da giderim. Bir şey var biz birbirimize bu birlikteliği göstereceğiz. Güçlü kalabilmemiz için bizim en büyük gücümüz sizlersiniz. Başkanımızın ne yaşadığını ben biliyorum.

Sizden bir ricam, bunu saf bir imza olarak görmeyin, sizin gönlünüzde Trabzonspor neyse ben de bu imzayı öyle atıyorum. Sizden birisi olarak.