1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ünal Karaman, yazdığı dörtlüğü okudu!
Ünal Karaman, yazdığı dörtlüğü okudu!

Ünal Karaman, yazdığı dörtlüğü okudu!

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, Trabzonspor bayramlaşma töreninde konuştu.

A+A-

   Trabzonspor bayramlaşma töreninde açıklamalarda bulunan teknik direktör Ünal Karaman, futbolculuk döneminde yazdığı dörtlüğü okudu.Tecrübeli teknik adam Ünal Karaman; “Gönülden destek veren insanları kimliği yoktur. Hepimizin şükürler olsun çok güzel bir kimliği var. Trabzonspor ismiyle de bu kimlik çok güzel bir anlam kazanıyor. Sporculuk döneminde yine böyle bir bayram töreninde yazmış olduğum bir dörtlük vardı. Onu sizlerle paylaşmak isterim.


"Duygular yeşermiş vatan bağında, sevgiler filizlenmiş gönül dağında, 7’sinden 70’e her bir çağında, canların katıldığı harmanları özledik. "


Bugün asıl olan bu. Bugün farklı söylemlerin içine girip de hayal satmanın bir anlamı yok. Sizler bu takıma ne kadar sahip çıkarsanız, bu bölümde oturan insanların elinden gelen her şeyi yaptığına emin olun. Sayın Başkanımızın, değerli Bakanımızın dediği gibi taraftarımızın sahip çıkması çok önemli. Çünkü buradan insanlar geliyor geçiyor. Asıl olan bu formayı sırtına geçmiş ve yanımızda olan sizlersiniz. Sizin bize yansıttığınız kadar başarılı olacağız. Siz neyi istiyorsanız, neyi hissediyorsanız bilin ki onu hissettiriyorsunuz. O his bizi inşallah en iyi noktaya taşıyacaktır. Biz elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz, rabbim bize neyi nasip ederse de onu yaşayacağız. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.