1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ünal Karaman oyuncularına Fener maçını sordu!
Ünal Karaman oyuncularına Fener maçını sordu!

Ünal Karaman oyuncularına Fener maçını sordu!

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman tesislerde oyuncuları ile toplanarak, Fenerbahçe maçını hem değerlendirdi, hem de son yirmi dakikanın sebebini sordu.

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman, bugün başlayan Kayserispor maçı hazırlıkları öncesi  futbolcuları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Başarılı  teknik adam Karaman  toplantıda  oyuncularını  hem övdü, hem de sert biçimde uyardı. Toplantıda Fenerbahçe maçını  futbolcuları ile değerlendiren Ünal Karaman’ın;  “Bana rakibimizin on kişi kalmasından sonra ortaya koyduğunuz  ve size de, Trabzonspor formasına da yakışmayacak  performans  düşüklüğünün sebebini,  biriniz izah edebilir mi?”  diye  sorduğu öğrenildi. Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman’ın futbolcular ile yaptığı toplantıda; “Rakip çok kötüydü. Bunu kabul edelim. Siz ise çok kaliteli ayaklarsınız. Taraftarı ve camiayı bu  denli üzmeye hakkımız yok. Biraz cesur olsanız, biraz ayağa pas yapsanız rakibi çok rahat geçeceksiniz. Ben  son 20 dakikadaki görüntünüze bir anlam veremedim. O maçı koparacak, hatta farka  gidebilecek bir  güce sahiptiniz. Bir daha hiçbir maçta  bu şekilde bir gevşeme, rahatlık  istemiyorum.  Giydiğiniz  forma, Trabzonspor  formasıdır. Bu formayı giyecek  insanlar, her daim ciddiyetini de,  terini de,  emeğini de son ana kadar ortaya koyacak”  dedi.

Ünal Karaman’ın yakın çevresine ise; “Futbolda olur böyle şeyler elbet. Fakat avucumuzun içindeki üç puanı kaçırmak gerçekten üzdü bizi” dediği öğrenildi.