1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Uğurcan Çakır’ın babası kapıyı kapattı!
Uğurcan Çakır’ın babası kapıyı kapattı!

Uğurcan Çakır’ın babası kapıyı kapattı!

Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Uğurcan’a bir çok talipli olsa da, babası Mustafa Çakır oğlunun Trabzonspor’da hizmet etmeye devam etmesini istiyor.

A+A-

61TRABZONHABER- Trabzonspor’un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır’a  Avrupa’dan bazı kulüplerin talip olduğu öğrenildi. Önemli takımların transfer listesinde yer alan kaleci Uğurcan’ı, Trabzonspor bırakmayacak. Ancak oyuncunun babası Mustafa Çakır’ın da; “Trabzonspor bıraksa bile ben şu an buna taraftar değilim”  dediği öğrenildi. Kaleci Uğurcan’ın babası  Mustafa Çakır’ın; “Uğurcan kalede güven veriyor. Spor otoriteleri de beğeniyor. Avrupa’dan isteyenler de var. Hatta bazı menajerle beni arayarak oğlumu Avrupa’ya getirmek istediklerini de söyledi. Fakat ben Uğurcan’ın başka bir takıma transferine asla izin vermem. Oğlum en az iki- üç yıl daha Trabzonspor’da devam etmeli. Avrupa defteri ondan sonra düşünülür”  dediği öğrenildi. 

Genç kaleci Uğurcan’ın da hem ailesine hem de menajerine; “Trabzon’da çok mutluyum.Burada yapacak daha çok işim var. Tüm tekliflere kapalıyım” dediği ileri sürülüyor.