Anthony Nwakaeme'nin yeniden Türkiye macerasına atılacağı iddiaları gündemdeki yerini korurken oyuncudan flaş bir açıklama geldi. Adı Beşiktaş'la anılan Anthony Nwakaeme, kariyer planlamasıyla ilgili kesin konuştu.

ANTHONY NWAKAEME KESİN KONUŞTU

Anthony Nwakaeme'nin Suudi Arabistan'da mutsuz olduğu ve yeniden Süper Lig'e döneceği iddia ediliyordu. Oyuncu için Beşiktaş devreye girmiş ve transfer için girişimlerde bulunmuştu. Anthony Nwakaeme'nin geri dönüşe sıcak baktığı öne sürülürken oyuncu kanadı, konuyla ilgili flaş ifadeler kullandı.

"BURADA KALACAĞIM"

Anthony Nwakaeme'nin ikinci Türkiye serüvenine atılacağı konuşulurken deneyimli isim bu iddiaları yalanladı. Kariyer planıyla ilgili Suudi Arabistan basınına konuşan deneyimli futbolcu, Al-Fayha'da kalacağını dile getirdi.

ANTHONY NWAKAEME TRANSFERE KAPILARI KAPATTI

"Suudi Arabistan'da olmaktan mutluyum" diyen Anthony Nwakaeme, transferine kapıları kapattı. Suudi liginin seviyesinin oldukça iyi olduğunu belirten deneyimli futbolcu, gelişimin de sürdüğünü kaydetti.

Ligde çıktığı 11 maçta 6 gol, 2 asistlik katkı veren Anthony Nwakaeme'nin Al-Fayha ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.(akşam)