1. HABERLER

  2. ASAYİŞ

  3. Trabzon'un asayiş raporu açıklandı!
Trabzon'un asayiş raporu açıklandı!

Trabzon'un asayiş raporu açıklandı!

Trabzon ili genelinde yapılan asayiş denetimlerinin raporu açıklandı.

A+A-

61trabzonhaber- Haber Servisi- Trabzon genelinde yapılan asayiş denetim ve kontrollerinin raporu açıklandı. 

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü'nden edinilen bilgiye göre; Trabzon il sınırları içerisinde toplam 24.926 şüpheli şahıs incelendi, 395 Yabancı uyruklu şahıs denetim ve kontrolü gerçekleştirildi. Yapılan incelemeler sonucunda ise 4 Adet Ruhsatsız Tabanca, 3 Adet Kurusıkı Tabanca, 3 Adet Şarjör, Bu tabancalara ait 11 adet fişek, Yaklaşık 14 Lt. Kaçak Rakı ve 40 Lt. Etil Alkol ele geçirildi.

Ayrıca Emniyet Müdürlüğü birimlerince; Tefecilik, Kasten Yaralama, Tehdit, Hakaret, Mala Zara Verme, Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma, Uyuşturucu Madde Bulundurmak, Dolandırıcılık İş yerinden Kurumdan Hırsızlık, Evden Hırsızlık, kapsamında suçlar başta olmak üzere toplam 78 olay aydınlatılırken 243 şüpheli şahıs hakkında işlem yapıldı.

525 işyeri ve okul çevrelerinde bulunan 111 park kontrol edildi.

Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; "Emniyet Müdürlüğü olarak vatandaşlarımızın daha sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir ortamda bulunmalarının devamının sağlanması adına uygulanan tedbirlerimizin bundan sonrada kararlılıkla sürdürülecektir." ifadelerine yer verildi.