Filip Benkovic'i satın alma opsiyonuyla kiralayan, Dimitrios Kourbelis, Joaquin Fernandez ve Göktan Gürpüz'ü bonservis ödemeden transfer eden, Onuralp Çevikkan için 700 bin Euro, Mislav Orsic için 2.4 milyon Euro ve Tonio Teklic için de 1 milyon Euro ödeyen Trabzonspor'da transfer operasyonu devam ediyor.

Fırtına, Mehmet Can Aydın'ı renklerine bağlıyor. Bordo-Mavililer bir süredir transferini bitirmek için yoğun mesai harcadığı Mehmet Can Aydın için mutlu sona ulaştı. Trabzonspor, genç sağ beki Türkiye'ye getirdi. Genç futbolcu, kendisini bekleyen araca binerek konaklayacağı otele hareket etti. Mehmet Can Aydın, yarın sağlık kontrollerinden geçtikten sonra Bordo-Mavili takımla resmi sözleşme imzalayacak.

Serkan Asan ayrılacak

20 yaşındaki sağ bek için Schalke 04 ile yapılan anlaşmanın detayları da belli olmaya başladı. 20 yaşındaki sağ bek, kiralık olarak transfer edilecek ve satın alma opsiyonu da Bordo-Mavililer'de bulunacak. Rakamların makul seviyelerde tutulduğu öğrenilirken Serkan Asan'ın da takımdan ayrılmasına artık kesin gözüyle bakılıyor.