Süper Lig'in 2 devi Beşiktaş ve Trabzonspor'un Kayserispor'un milli yıldızı Onur Bulut'la ilgilendiği iddia edilmişti. 28 yaşındakinin oyuncunun geleceğine dair sıcak bir gelişme yaşandı. Onur Bulut'un menajeri Elyasa Süme, Takvim'e çok özel açıklamalar yaptı. Süme, oyuncusuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Onur şu anda oynayacağı maçlara odaklanmış durumda. Kendisini çok geliştirdi. Artık milli takım kadrosunda yer alıyor. Uluslararası bir oyuncu olması otomatikman değerini yükseltecek. Ama önce bir Kayserispor ile görüşeceğiz"

Futbolcuya Avrupa'dan transfer teklifleri olduğunu belirten menajer şunları söyledi: "Beşiktaş ve Trabzonspor ile anılması doğal. Çünkü işini çok iyi yapıyor. Potansiyeli de yüksek. Ama bana iki kulüpten de resmi bir transfer teklifi henüz gelmedi. Onur Bulut, büyük takımlarda forma giymeyi elbette istiyor. Hem Trabzonspor hem de Beşiktaş, Türkiye'nin en büyük kulüpleri arasında."

Süme ayrıca, "Teklif gelince değerlendireceğiz. Onur, potansiyeli itibarıyla ligin büyük takımlarında oynayabilecek düzeyde. Her zaman hedefleri olan bir oyuncu" diye konuştu.

Onur Bulut bu sezon Kayserispor forması ile 14 maçta 2 gol 2 asistlik performans ortaya koydu.