Trabzonspor’da yeni transferler, John Lundstram ve Borna Barisic için Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde imza töreni düzenlendi.

Törende konuşan Başkan Yardımcısı Ali Haydar Gedikli, “2024-25 sezonunun ilk transferi olan Borna Barisic’in Trabzonspor ailesine hayırlı olacağına inanıyor, başarılar diliyorum” dedi.

Trabzonspor’da forma giyeceği için çok mutlu olduğunu ifade eden Barisic ise şunları söyledi:

“Öncelikle taraftarlarımıza, bütün kulüp çalışanlarına, bu transferde emeği geçen herkese tek tek teşekkür ediyorum. Buraya geldiğim, böylesine büyük bir kulüpte, Trabzonspor gibi her zaman en üst sıraları hedefleyen, her zaman en üstte olmaya çalışan bir kulüpte olduğum için çok mutlu ve çok motive durumdayım.”

Konuşmaların ardından Borna Barisic, 2+1 yıllık sözleşmeye imza attı. Oyuncu önümüzdeki sezon 3 numaralı formayı giyecek.

Trabzonspor’da flaş ayrılık gerçekleşti Trabzonspor’da flaş ayrılık gerçekleşti

Borna Barisic’in imza töreninin adından John Lundstram için imza töreni düzenlendi. İmza töreninde konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Öztürk, “Tarihi başarılarla, müzesi tertemiz şampiyonluklar ve hak edilmiş kupalarla dolu Trabzonspor’umuzun, 2024-25 sezonu için planlı bir şekilde kadrosunu oluşturuyoruz. Taraftarımızı ve bizi heyecanlandıran 9. şampiyonluk yolunda Lundstarm’ın büyük katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

John Lundstram ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Kulübümüzün tarihini biliyorum, yakın geçmişini biliyorum ve kulübümüzün önündeki hedefleri biliyorum. Ve bu hedefler de beni çok mutlu ediyor. Ben de her zaman yarışan bir kulüpte olmak istemişimdir. Bu mücadelede katkı verebilmek için buradayım” ifadelerini kullandı.

Önümüzdeki sezon 5 numaralı formayı giyecek olan İngiliz oyuncu ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Editör: Gül Yıldırım