Eski milli futbolcu Özer Hurmacı, Trabzonspor’da oynadığı dönemle ilgili olarak konuştu.

Özer Hurmacı, Trabzonspor'da oynadığı dönemde Başkanlık görevi yapan Muharrem Usta'ya yönelik olarak eleştirilerde bulundu.

"Bilmiyorsan bu işi git hastanelerini yönet"

Fanatik'e konuşan Hurmacı, "Biz Trabzonspor'da oynarken Muharrem Usta diye bir başkan vardı. Kendisi Türk futbolunu uçuruyordu güya ilk geldiğinde, iddialı söylemleri vardı. Değiştirdiği tek şey uçak biletleri oldu!

Eski Trabzonsporlu Edgar’ın yeni takımı Eski Trabzonsporlu Edgar’ın yeni takımı

Daha 2. ya da 3. röportajında çıkıp, 'Biz bu takıma çok iyi bir 10 numara alacağız' dedi. O zaman takımın 10 numarası bendim. Bilmiyorsan bu işi git hasteneleri yönet, bildiğini zannediyorsan zaten en tehlikeli cinssin.

O anda 9 tane futbolcunun kalbini kırıyorsun, sonra 'Takım niye kazanamıyor?' diyorsun. Diyelim ben iş adamıyım ve fabrikalarım var, param var, hop geldim, 'Biraz da bizim Türk futbolunda sözümüz geçsin' dedim. 32 yıldır takım kimyasını, futbolcu psikolojisini bilen ile sonradan gelip yukardan bakan biri bu futbolu aynı şekilde yönetebilir mi?" ifadelerini kullandı.

"Bursasporlu Özer Hurmacı"

Fenerbahçeli Özer Hurmacı mı, Trabzonsporlu Özer Hurmacı mı? sorusuna da yanıt veren Özer Hurmacı, "Bursasporlu Özer Hurmacı yanıtını verdi.
IMG_1567