1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonsporlu futbolcunun ailesine corona testi!

Trabzonsporlu futbolcunun ailesine corona testi!

Majid Hosseini'nin ailesini Türkiye'ye getirildi.

A+A-

Koronavirüsün dünyayı sarsmasının ardından en çok etkilenen ülkelerden biri olan İran'da binin üzerinde vatandaş hayatını kaybetmişti. Trabzonspor'da forma giyen Majid Hosseini'nin ailesini Türkiye'ye getirildi. Genç stoper yeni yıl olarak kabul edilen nevruzu ailesiyle birlikte geçirdi.

Corona virüsü her geçen gün daha fazla kişiyi etkilemeye devam ederken ölüm sayıları da giderek artıyor. Dün kulüp olarak corona virüsü testi yapılan Trabzonspor'da herhangi bir olumsuz teşhis konulmadı ve tüm sonuçlar negatif çıktı. Dünyanın en çok etkilenen üç ülkesinden biri olan İran vatandaşı olan Majid Hosseini salgının ilk günlerinde ailesi ve yakınları ile sık sık görüşüp bilgi alıyordu. Yönetim ise duruma el koydu ve temaslarını kullanarak İranlının ailesini önceki hafta Türkiye'ye getirdi.

SONUÇLAR İYİ

2 hafta önce İran'dan getirilen Majid Hosseini'nin ailesine yapılan testlerde herhangi bir soruna rastlanmadı. Hatta genç futbolcunun İran'da yaşayan tüm akabalarının da iyi olduğu öğrenildi. Yönetimin tavrına çok sevinen ve ailesinde de pozitif sonuç çıkmayan Hosseini'nin moralinin yükseltti. 23 yaşındaki oyuncunun İran'da yeni yıl olarak kutlanan Nevruzu'u da ailesiyle birlikte geçirdi.