Trabzonspor'da futbolcular, görevi bırakan Abdullah Avcı'ya sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mesajlarla veda etti. A takım kaptanı Uğurcan Çakır, sosyal medya hesabından yayınladığı veda mesajında, "Sizinle tanıştığım ilk günden bu yana her zaman pozitif yaklaşımınızla bir teknik direktörden fazlası oldunuz. Hem saha içinde hem de saha dışında unutulmaz günleri birlikte yaşadık. Size çok şey borçluyuz. Eminim isminiz bu kulübün Türk futbol tarihine altın harflerle yazılan efsaneleri arasında sonsuza kadar yer alacaktır. Her şey için yürekten teşekkürler hocam" ifadelerine yer verdi.

Yıldız oyuncu Marc Bartra da "Futboldan anladığınız için, bana güvendiğiniz ve ilk günden beri benimle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Trabzon seni her zaman büyük bir sevgiyle anacak. Bu gülümseme ve pozitiflik ile size ve ekibinize her zaman en iyisini diliyorum" sözleriyle veda etti. Takımın Yunan yıldızı Bakasetas da Avcı'ya, "İlk günden beri bana güvendiğiniz için teşekkür ederim. Birlikte zirveye ulaştık. Devam eden kariyerinizde başarılar diliyorum" vedasını paylaştı.

GİDEN OYUNCULAR DA AVCI'YI UNUTMADI

Trabzonspor'dan ayrılan ve kiralık gönderilen oyuncular da Abdullah Avcı'yı unutmadı. Sezon başında El İttifak'a transfer olan Berat Özdemir sosyal medya hesabında, "Unutulmayacaksın hocam. Bana kattıkların için teşekkürler. Yolun açık olsun" paylaşımı yaptı.

Avcı'nın takımda istemediği ve kiralık olarak gönderdiği oyunculardan Abdülkadir Parmak ise, "Bir Trabzonspor taraftarı olarak bize yaşattığınız sevinçler için teşekkürler hocam. Yolunuz açık olsun" mesajını paylaştı.

Ahmet Ağaoğlu'nun ayrılığında sosyal medya hesabından veda mesajı paylayan Antony Nwakaeme de Avcı'yı unutmayan oyuncular arasındaydı. Nwakaeme, "Her şey için teşekkürler şampiyon teknik direktör" sözleriyle Avcı'ya veda etti.