1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor'dan yalanlama geldi!
Trabzonspor'dan yalanlama geldi!

Trabzonspor'dan yalanlama geldi!

Bugün ulusal gazetelerde yer alan ve Ahmet Ağaoğlu’nun demeci olarak yansıtılan “Sevilla ve Manchtester United’tan Yusuf ve Abdulkadir için teklif aldık" haberi Trabzonspor Kulübü tarafından yalanlandı.

A+A-

61trabzonhaber- Bugün ulusal basında yer alan ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun demeci olarak yansıtılan “Sevilla ve Manchtester United’tan Yusuf ve Abdulkadir için 20 Milyon Euro’luk (133 Milyon TL) teklif aldık. Ama 30 Milyon Euro’dan (200 Milyon TL) aşağı satmayı düşünmüyoruz. Onlardan gelecek parayı altyapıya ayıracağız” şeklindeki haber Trabzonspor Kulübü'nün internet sitesinden yapılan açıklamayla yalandı.

Trabzonspor Kulübü'nün yaptığı açıklamada; "Camiamızın bu tür gerçek dışı haberlere itibar etmemesini rica ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifadelerine yer verildi.

Söz konusu haberde; Başkan Ağaoğlu, Yusuf ve Abdülkadir'e gelen teklifleri ;" Sezonun bitmesine az kala artık ciddi teklifler alıyoruz. İspanya’dan Sevilla ve İngiltere’den Manchester United olmak üzere iki oyuncumuz için 20 milyon Euro teklif edildi.” şeklinde açıkladığı iddia edilmişti.