1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor’dan transfer yalanlaması!
Trabzonspor’dan transfer yalanlaması!

Trabzonspor’dan transfer yalanlaması!

Trabzonspor Kulübü resmi sitesinden garip bir yalanlama geldi. Başkan Ağaoğlu'nun açıklamasının ardından bu yalanlama, 'Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu!' dedirtti.

A+A-

Bordo mavili kulüp, Başkan Ağaoğlu’nun her seferinde Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir Ömür’ü izlemeye gelen takımları ballandırarak kamuoyuna açıklamasına ters düşecek türden sayılan bu açıklama şaşkınlık yarattı.

Son olarak Kayserispor maçında Manchester United ve Lille kulüplerinin Abdülkadir ve Yusuf’u izlemeye geldiklerini basın yoluyla duyuran Ağaoğlu’nun açıklamasının ardından Avrupa devlerinin bordo mavili futbolcuların menajerleriyle kurulan irtibatı siz değerli okurlarımıza duyurmuştuk.

Transferdeki bu hareketlilik su götürmez bir gerçek iken, Trabzonspor Kulübü resmi sitesinden yapılan şaşırtıcı açıklama şu şekilde:

“Son günlerde gerek ulusal gerekse yerel medya organlarında futbolcularımız Yusuf Yazıcı, Abdulkadir Ömür ve Hugo Rodallega ile ilgili transfer haberlerinin yer aldığını görmekteyiz.

Bir kez daha belirtmek isteriz ki bu haberlerin tamamı gerçek dışıdır!

Spor Toto Süper Lig'de oynayacağımız üç kritik müsabaka öncesi futbolcularımızın gerçek dışı haberlerle performansına etki edilmesine asla izin vermeyeceğimizin bilinmesini isteriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Bu açıklamanın ardından, ‘Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun her seferinde bu futbolcuların dev kulüpler tarafından maçlarda izlendiğini duyurması oyuncuların performanslarını etkilemiyor da, transfer haberleri mi etkiliyor?’ şeklinde yorumlar yapılmasına neden oldu.