1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor’dan, Tolunay Kafkas’a yüklü ödeme!
Trabzonspor’dan, Tolunay Kafkas’a yüklü ödeme!

Trabzonspor’dan, Tolunay Kafkas’a yüklü ödeme!

Trabzonspor yönetimi eski teknik direktörü Tolunay Kafkas’a 8.9 milyon lir ödeme yaptı! Camia, Hayrettin Hacısalihoğlu’nun neden devreye girmediğini konuşuyor!

A+A-

61TRABZONHABER.COM - Trabzonspor  yönetimi bir borcu kapatıyor,  diğeri  geliyor. Yönetim en son olarak eski teknik direktörü Tolunay Kafkas için tam 8.9 milyon lira ödeme yaptı. İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde görevden alındıktan sonra tazminatı ödenmeyen tecrübeli teknik adamın  mahkemeye gitmesi üzerine süren davada  Trabzonspor 1.3 milyon dolar ödemeye  mahkum edilmişti. 2016 yılında açtığı  davayı kazanan genç milli takımlar teknik direktörü Tolunay Kafkas’a  yönetimin bu ödemeyi geçen hafta yaptığı öğrenildi. 

Öte yandan Tolunay Kafkas’a,  Ahmet Ağaoğlu yönetiminin  bir önceki asbaşkanı ve bu dönem kulübü perde arkasından  yönettiği  iddia edilen Hayrettin Hacısalihoğlu’nun,  neden indirim yapması için baskı kurmadığı kulüp çevrelerinde seslendiriliyor!  İddiaya  göre ailece görüştükleri bilinen Tolunay’ın,  Hayrettin Hacısalihoğlu’nun her söylemine olumlu bakan  bir anlayışa  sahip olduğu  ileri sürülüyor.