Trabzonspor, Arif Boşluk ve Ali Şahin Yılmaz ile sözleşme yenilediklerini açıkladı.

Arif Boşluk’un sözleşmesi 2028’e uzatılırken Ali Şahin Yılmaz’ın sözleşmesi ise 2027’ye kadar uzatıldı.

Bordo mavili kulüpten yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Genç oyuncularımız Arif Boşluk ve Ali Şahin Yılmaz ile sözleşme yeniledik.

Başkan Yardımcımız Yahya Karahasan, Genel Saymanımız Sami Karaman ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ceyhun Eskici ve Hüseyin Ekşi’nin katılımıyla Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Futbol Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen imza töreniyle Arif Boşluk’un sözleşmesi 2028, Ali Şahin Yılmaz’ın ise 2027 yılına kadar uzatıldı.

464119

İmza töreninde konuşan Başkan Yardımcımız Yahya Karahasan, “Akademimizden A Takım’a yükselen Arif Boşluk ve Ali Şahin Yılmaz’ı izlediğimizde büyük gurur ve sevinç yaşıyoruz. Kendilerine çok güveniyor ve başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Törenin ardından duygularını aktaran Arif Boşluk, “Geçen sezon devre arası kampından beri hayalini kurduğum Trabzonspor A takımında çalışmalarıma devam ediyorum. İnşallah Türkiye kariyerim boyunca Trabzonspor’da oynarım, sonrasında da daha ileriye doğru devam ederim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” cümlelerine yer verdi.

Ali Şahin Yılmaz ise Bordo-Mavili formamız altında uzun yıllar forma giymek istediğini belirterek, “Çocukluğumdan beri fanatiği olduğum kulübüm Trabzonspor’da sözleşmemi uzattığım için çok mutlu ve gururluyum. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur” ifadelerine yer verdi.