Bordo mavili takımın son dönemde özellikle taraftarlar tarafından eleştirilen medya biriminde bir yapılanmaya gidilmiş yeni işe alımlar olmuştu!

Trabzonspor’un ilgilendiği futbolcuya flaş teklif! Trabzonspor’un ilgilendiği futbolcuya flaş teklif!

Son olarak işten ayrılan Trabzonspor medya birimi çalışanı Levent Tan yaptığı açıklamada Trabzonspor’un medya biriminden sorumlu yönetici Serdar Ekrem Şirin için sert sözler kullandı!

“Bizde genetik bir özellik var.

Eğer ki bir olay kötüyse, yanlışsa, vasat, çirkin ve basitse içgüdüsel olarak bunun karşısında yer alıyoruz. Rahmetli dedem de böyleydi, rahmetli babam da, ben de.

Bunu durduramıyoruz, hele ki konu Trabzonspor olunca hiç duramıyoruz. Ruhumuzda var

Ne yazık ki yaklaşık 8 aydır, Serdar Ekrem Şirin denen “vasıfsız” tarafından Trabzonspor’un kötü, vasat, basit, çirkin ve ısrarla yanlış yapması için saplantılı bir gayret gösteriliyor. Muhtelif kişilere defaatle anlatmamıza, uzun uzun izah etmemize, sonuçlarını ve doğuracağı yeni sonuçları büyük bir titizlikle ifade etmemize rağmen derdimizi dinletemedik.

Nazikçe anlattık olmadı, uzun uzun yazdık olmadı… İsyan ettik, ağır konuştuk, sert davrandık, kendimizi hırpaladık, yeri geldi haddimizi aştık yine olmadı. Geldiğimiz noktada “Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar” atasözünün gerçeğe dönüşmesinin önüne geçemedik.

Sağlık olsun…

Trabzonspor’un büyüklüğü mutlaka onu yeniden olması gerektiği yere, gitmesi gereken raylara oturtacaktır. Trabzonspor’u küçültmeye kimsenin gücü yetmez.

Ancak şunun da bilinmesini isterim ki; hayatında aldığı tek ödül “Mehmet Tan özel ödülü” olanlar, Mehmet Tan’ın yarattığı gölgede serin ve itibarlı bir hayat sürenler, yine hayatında elde ettiği her şeyi Mehmet Tan’a borçlu olan bazı şahıslar mutlaka, “vicdan muhasebesi” yapılabilen bir anda tüm bu süreçte yaşananların ağırlığını hissedilecektir.

Buna eminim!

Ben Trabzonspor’dan razıyım. Çok güzel insanlar tanıdım, güzel ve özel insanlarda müthiş anılar paylaştım. Ekibimizdeki ve kulübümüzdeki tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Mutluluğu da, sıkıntıyı da, hüznü ve kederi de hep birlikte paylaştık. Hepsinin gayretine şahidim, hepsinden Allah razı olsun.

Sağlıcakla…” İfadelerini kullandı!

ADSIZ2-1