1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Trabzonspor’da Rodallega kararı verildi!
Trabzonspor’da Rodallega kararı verildi!

Trabzonspor’da Rodallega kararı verildi!

Trabzonspor golcü futbolcusu Rodallega ile yollarını kesin olarak ayırmaya karar verdi. Kararda en büyük sebep, oyuncunun aldığı yıllık ücret!

A+A-

61TRABZONHABER

Trabzonspor  teknik heyet ve yönetiminin Kolombiyalı tecrübeli  golcü Rodallega  için kararını kesinleştirdiği öğrenildi. Edinilen bilgiye  göre  33 yaşındaki  oyuncu Rodallega  ile sezon sonu yollar ayrılacak. Daha evvel oyuncu için kesin bir karar vermeyen ancak maliyetinin fazlalığını  düşünen yönetimin,  net kararını  verdiği  bilgisine uylaşıldı. Rodallega’ya Trabzonspor’un  bir teklif sunmayacağı, deneyimli  futbolcunun da  bazı kulüplerle  temasa  geçtiği  öğrenildi.

Kolombiyalı oyuncu için Türkiye’den Ankaragücü, Göztepe, Erzurumspor ve Bursaspor’un  yanı sıra  yurt dışından da üç kulübün   devrede olduğu ve menajeri ile   görüştükleri  ifade ediliyor. Yalnız Erzurumspor ve Göztepe’nin ligde kalıp kalmayacakları  belli olmadığından dolayı, oyuncunun menajerinin  önceliği şu an için Ankaragücü, Bursaspor ve  yurt dışındaki kulüplere verdiği ileri sürülüyor.