Trabzonspor kulübü resmi web sitesinden yaptığı açıklama şöyle:

‘’ UEFA Avrupa Ligi H Grubu’nda 15 Eylül Perşembe günü Şenol Güneş Spor Kompleksi Akyazı Stadyumu’nda oynayacağımız Kızılyıldız maçı biletleri bugün (10 Eylül Cumartesi) saat 11.00 itibarıyla satışa sunulmuştur!

Kızılyıldız maçı bilet fiyatlarımız şu şekilde belirlenmiştir:

VIP Platinum: 1.250 TL

VIP Gold: 1.000 TL

VIP Silver: 750 TL

Batı: 350 TL

Doğu: 250 TL

Fırtına: -

Kale Arkaları: -

- Fırtına ve Kale Arkası tribünlerimizde yer alan koltukların tamamının kombine olarak satılması nedeniyle bilet satışı gerçekleştirilmeyecektir.

- UEFA’nın ev sahibi olduğu turnuvaların kuralları gereğince VIP koltuklarımızda sınırlı sayıda bilet satışı yapılabilmektedir.

- Misafir tribün biletleri deplasman takımı olan Kızılyıldız’a ayrılmıştır.

- Trabzonspor biletleri, Tüm passolig kartlar ile satın alınabilir. Bilet transfer kısıtları, bilet satış logo kısıtları ile aynıdır.

- Karşılaşmada E bilet ve Pdf Bilet satışı yapılacaktır. Pdf bilet satışları sadece www.passo.com.tr ve Passo Mobil uygulaması üzerinden yapılacaktır.

- Müsabaka biletleri e-bilet olarak temin edilebileceği gibi pdf bilet uygulaması da geçerli olacaktır. Passolig Kart zorunlu değildir. Passolig’i olmayan taraftarlarımız satın aldıkları biletlerin çıktısını alıp QR kodunu okutarak müsabakaya giriş yapabileceklerdir.

Trabzonspor'a ait pdf bilet satışları www.passo.com.tr ve Passo Uygulaması üzerinden yapılacak olup www.passo.com.tr ve Passo Uygulama üzerinden satın alınan pdf biletlerin çıktısının alınması gerekmektedir.

Karşılaşma özelinde maça gidemeyecek kombine sahipleri, maçlık olarak koltuklarını “Hesabım – Kombine Kulübe Devir” sekmeleri altından satılması için kulüplerine devredebilir ve kulüplerine destek olabilir.

Engelli Tribün biletleri maçın satışa açılmasıyla birlikte Atatürk alanı Passolig gişelerinden alınabilecektir.

Bir taraftar farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahip olacaktır.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

Passolig gişelerinin çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

Kapı açılış saatlerine Emniyet Güçleri karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maç saatinden 2 saat önce kapılar açılır.’’